Boerendanserdijk 3-A, Zwolle
Kenmerken
- Algemeen
- Huurprijs€ 400,- + btw
- StatusHuur/Koop
- Oppervlakte32 m2
- Frontbreedte4,5 m
- Type objectOpslagruimte
- AdresBoerendanserdijk3-A
- Plaats8024 AE Zwolle
- KadastraalGemeente Zwolle, sectie B, nummer 7197 A1 + A2
Omschrijving
Omschrijving object:
Aan de rand van de Zwolse wijk Wipstrik, achter de autowasstraat Effe Wassen, zijn twee nette aaneengesloten garageboxen beschikbaar. Beide boxen zijn voorzien van elektriciteit en elektrisch bedienbare kanteldeur. De locatie is zeer gunstig gelegen aan de Ceintuurbaan welke overgaat in de N35 richting Heino, Raalte en Nijverdal. Binnen 3 minuten is ook de A28 bereikbaar.
De garageboxen lenen zich uitstekend voor een opslag van auto of boot, maar zijn ook zeer geschikt voor een kleine zelfstandige die er werkmaterieel kan opslaan.
Het complex is rondom afgesloten door een elektrisch bedienbaar stalen toegangshek en er is een beveiligingscamera aanwezig.
Indeling:
2 aaneengeschakelde garageboxen
Bereikbaarheid
Vanaf de A28 via de Ceintuurbaan of vanaf de N35 via de Ceintuurbaan. Tevens zijn de garageboxen bereikbaar vanuit de binnenstad via de Brederostraat.Parkeren
Op het terrein zelf, kort-parkerenVoorzieningen
Het pand beschikt over de volgende installaties/voorzieningen:
- Verlichtingsarmatuur
- Elektrisch bedienbare kanteldeur
Bestemming
Op het object is het bestemmingsplan “Diezerpoort’’ van toepassing. Informatie omtrent dit bestemmingsplan is te vinden op www.ruimtelijkeplannen.nl.
Neem contact op
.png?width=400&format=png)